KANCELARIA ADWOKACKA

Kancelaria działa na rynku usług prawniczych świadcząc kompleksową pomoc prawną zarówno osobom fizycznym jak i osobom prawnym.

Zasadą działania kancelarii jest elastyczne dostosowanie się do potrzeb klienta, poczynając od ustalenia jego oczekiwań w zakresie pomocy prawnej, poprzez przyjęcie strategii działania a kończąc na realizacji kroków prawnych. Szczególny nacisk kancelaria stawia na dynamikę działania oraz indywidualne, nieszablonowe podejście do każdej sprawy.

Współpraca z Klientami ma miejsce na każdym etapie postępowania po to, aby końcowy rezultat był zgodny z ich oczekiwaniami.

Olbrzymim atutem Kancelarii Adwokackiej jest doświadczenie zdobyte przez adwokata Jarosława Woźniaka. Siła kancelarii oparta jest na praktycznej wiedzy prawników oraz zaufaniu klientów, opiera się o tradycje sięgające początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy to założyciel kancelarii rozpoczynał swoją scieżkę zawodową u boku ojca, mecenasa Edwarda Woźniaka, doświadczonego adwokata oraz radcy prawnego.

Kancelaria jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej na ogólną kwotę 800 000 euro, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie na wypadek szkody powstałej wskutek działalności kancelarii.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Jarosław Woźniak
Adwokat Jarosław Woźniak w Kancelarii przy ul. Tumskiej 14/3 w Gnieźnie

Zdjęcia z naszej Kancelarii

2

1

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS!